|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
DARLING Tan Activator Зволожуючий лосьйон активатор засмаги 150 мл
В наличии
Артикул: 10218
1 700 грн
Описание
DARLING TAN ACTIVATOR - лосьйон створений для посилення засмаги та захисту шкіри від фотостаріння. Володіє заспокійливим, зволожуючим і живильним ефектом завдяки наявності в складі алое вера і календули.
Лосьйон містить вітамін Е, кокосове і абрикосове масло, які мають антивікові і антиоксидантні властивості, підтримують еластичність шкіри і захищають її від пошкоджень, викликаних зовнішніми факторами. Темний і стійкий відтінок засмаги з'являється завдяки тому, що лосьйон запускає в шкірі вироблення пігменту, при цьому він блокує шкідливий вплив ультрафіолету. Має легку, шовковисту текстуру, швидко вбирається, не залишає жирної плівки і білих слідів.
Лосьйон DARLING накидає на тіло шлейф захоплюючого аромату моно де Таїті, здатний перенести вас в тропічний рай. Ваша шкіра буде ідеально засмаглою, з рівномірним і інтенсивним кольором. Упаковка на 100% придатна для вторинної переробки, виготовлена з екологічно чистого матеріалу PE Green, виробленого з цукрового очерету і 100% переробленого біорозкладного паперу. Має сертифікат FSC.
Новый отзыв или комментарий